GLC-SX-MMD

Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver, MMF, 850 nm, conector LC

Condiție:  Refurbished  Refresh  excess

SKU: GLC-SX-MMD Categorie: Etichetă:

Cod produs

GLC-SX-MMD

Lungimea de unda

850 nm

Rata maxima de transfer

1 Gbps

Distanta maxima de transfer

1 km

Tip fibra

MM

Produse similare:

Cisco 40GBASE-SR Bi-Directional QSFP Modul pentru fibra Duplex MM

Modules

SFP-10G-SR

Cisco SFP-10G-SR MM 10G optical transceiver, distanta transfer de pana la 400m

Modules

QSFP-40G-SR4

Cisco 40GBASE-SR4 QSFP Module pe fibra MM 40 Gbps

Modules

GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM